Translāciju cikls “Aktualitātes dzemdniecībā un ginekoloģijā”

Aicinām pieteikties RSU rīkotajam translāciju ciklam “Aktualitātes dzemdniecībā un ginekoloģijā”.

Mērķauditorija: ginekologi, dzemdību speciālisti, ģimenes ārsti, vecmātes

19.JANVĀRIS:

1) Ko darīt ar neauglīgu pāri? (Māris Arājs)

2) Priekšlaicīga un aizkavēta pubertāte (Lāsma Līdaka)

3) Olnīcu vēzis – mūsdienu aktualitātes (Ronalds Mačuks)

26.JANVĀRIS:

4) Prenatālās diagnostikas aktualitātes (Ieva Mālniece)

5) Asiņošana dzemdniecībā (Maira Jansone)

6) Hipertensija grūtniecības laikā un dzemdībās (Anna Miskova)

7) Dzemdību palīdzības aktualitātes (Dace Rezeberga)

2.FEBRUĀRIS:

8) Nejaušas atradnes ultrasonogrāfijas laikā: piedēkļu veidojumi, sabiezēts endometrijs, atipisks endometrija izskats (Natālija Vedmedovska)

9) Ginekoloģisko pacientu perioperatīvā perioda vadīšana, iespējamās komplikācijas Jana Žodžika

10) Galvassāpes sievietēm dažādos dzīves periodos (Līga Mekša)

9.FEBRUĀRIS:

11) Pēcdzemdību perioda komplikācijas – klīniskie izaicinājumi un risinājumi (Ieva Briedīte)

12) Sepse, mūsdienu aktualitāte (Oļegs Šuba)

13) Atbildīga antibiotiku lietošana (Uga Dumpis)

Norises laiks: 2019.gada 19.janvāris – 9.februāris (4 sestdienas); plkst. 10.00-15.00

Norises vieta: Daugavpils reģionālās slimnīcas Dzemdību nodaļas konferenču zāle 4. stāvā

Programmas vadītājs: prof. Dace Rezeberga, RSU Dzemdniecības un ginekoloģijas katedras vadītāja

Izglītības stundas: 24

Mācību maksa: 75.00 EUR
Viena diena 20,00 EUR

Pieteikšanās: rakstot programmas nosaukumu, vārdu, uzvārdu, personas kodu, e-pastu uz z.kucina@siadrs.lv. Ja plānojat apmeklēt daļu no pasākuma dienām, pieteikumā, lūdzu, norādiet, uz kuriem datumiem piesakāties.