Translācija “Pediatrijas subspecialitāšu pacientu problēmu orientēta klīniskā konference – Tā tomēr notiek”

Informējam par iespēju pieteikties Latvijas Pediatru asociācijas rīkotās konferences translācijai

Laiks: 30.11.2018. plkst. 14:00-17:45

Vieta: Daugavpils reģionālās slimnīcas Dzemdību nodaļas konferenču zāle 4. stāvā

Programma

14.00 “Imūnkompromitēts pacients – zināmais un nezināmais, vai – iespējama ārsta ikdiena”. Doc.L.Smane 45 min.

14.45 “Veiksmes un neveiksmes bērnu infektologa praksē”. Ass.G.Laizāne, dr.A.Sidorova 45 min.

15.30 “Veiksmes un neveiksmes neonatologa praksē.”. Dr.A.Smildzere 45 min.

16.15 “Veiksmes un neveiksmes bērnu gastroenterologa praksē”. Dr.J.Sergejeva 45 min.

17.00 “Veiksmes un neveiksmes bērnu pulmonologa praksē”. Ass.E.Aleksejeva 45 min.

Mērķauditorija: Latvijas Pediatru asociācijas biedri

Dalība: BEZMAKSAS

Programmas apjoms: 8 TIP

Pieteikšanās: rakstot e-pastu uz z.kucina@siadrs.lv un norādot pasākuma nosaukumu, savu vārdu, uzvārdu un personas kodu.