Slimnīca

Pirms 32 gadiem Stropu ezera krastā darbu sāka, tagad lielākā daudzprofilu slimnīca Latgales reģionā.

E-pieraksts

Ehokardiogrāfija

Ehokardiogrāfija ir USG izmeklēšanas metode, ar kuras palīdzību var atklāt iedzimtas un iegūtas sirdskaites, novērtēt sirds struktūras un to funkcionālo stāvokli.  

Šis izmeklējums ļauj noteikt sirds anatomisko struktūru, kambaru un priekškambaru izmērus, to saraušanās spēju, sirds sieniņu biezumu, rētu vai trombu esamību pēc sirds miokarda infarkta, izvērtēt sirds vārstuļu stāvokli un to funkciju, kā arī sirds muskuļa funkcionālo stāvokli. Ehokardiogrāfija palīdz ieraudzīt tās anomālijas, kas pacientam ir bīstamas, bet ilgstoši neizraisa nekādas sūdzības. Ar ehokardiogrāfijas izmeklēšanas metodi iespejams diagnosticēt sirds mazspējas pakāpi, novērtēt sirds vārstuļu stāvokli, lai diagnosticētu iedzimtas un iegūtas sirdskaites, noteikt sirds sistolisko un diastolisko funkciju, kā arī atklāt paaugstinātā asinsspiediena cēloni un izslēgt  kardiomiopātijas iespējamību pēc pārslimotas vīrusa infekcijas.

Metode ir nekaitīga, nesāpīga un ļoti informatīva, to nepieciešamības gadījumā var atkārtot.

Speciālisti

Nataļja Kakurina

Internists

Nataļja Pontaga

Kardiologs

Nikolajs Sorokins

Ultrasonogrāfijas speciālists

Maksas pakalpojumu cenrādis

Ehokardiogrāfija M un B režīmā ar visiem hemodināmikas rādītāju un visiem doplerizmeklējumiem (5)

40,00

Transezofageāla ehokardiogrāfija M un B režīmos ar krāsas doplerogrāfiju, spektranalīzi un hemodinamikas rādītāju noteikšana

43,00

Pieraksties pie speciālista caur E-pierakstu vai zvanot uz reģistratūras tālruni.

Reģistratūras tālrunis

654 22 419

(No 7:00 līdz 19:00 )


Back to top