SIA “Daugavpils reģionālā slimnīca ” aicina pievienoties savai komandai telekomunikāciju tehniķi.

SIA “Daugavpils reģionālā slimnīca”, reģistrācijas Nr. 41503029600, Vasarnīcu ielā 20, Daugavpilī, LV-5417 aicina pievienoties savai komandai telekomunikāciju tehniķi (profesiju klasifikatora kods 3522 01), kurš novērtēs tīkla un tā elementu veiktspēju, veiks tīkla bojājumu diagnostiku un novēršanu, izmantojot atbilstošus instrumentus, mērinstrumentus un programmnodrošinājumu, nodrošinās kvalitatīvu un nepārtrauktu telekomunikāciju tīklu darbību un attīstību Slimnīcā un tās struktūrvienībās.

• Veikt telekomunikācijas iekārtu uzstādīšanas, montāžas un noskaņošanas darbus un pārraides sistēmu tehnisko apkalpošanu;
  • Veikt telekomunikāciju ierīkošanu iekštelpās un ārējā vidē;
  • Veikt iekšējo televīzijas tīklu un iekārtu apkalpošanu;
  • Veikt sakaru tīklu tehniskās apkalpošanas darbus un bojājumu novēršanu;
  • Veikt telekomunikāciju tīklu iekārtu, aparatūras uzstādīšanu, regulēšanu, konfigurāciju, darbības un kvalitātes pārbaudes;
  • Diagnosticēt bojājumus telekomunikāciju tīkla darbībā un veikt remonta darbus;
  • Veikt telekomunikāciju iekārtu modernizēšanu;
  • Veikt plānoto, centralizēto pulksteņu pārvaldes sistēmas tehnisko apkalpošanu;
  • Veikt iekšējo telekomunikāciju sakaru tīkla un iekārtu plānoto tehnisko apkalpošanu;
  • Veikt radio apziņošanas sistēmas, translācijas tīkla plānoto tehnisko apkalpošanu.

Prasības:

• Vidējā vai tehniskā izglītība (elektrozinībās vai telekomunikācijās– tiks uzskatīta kā priekšrocība);
  • Darba pieredze līdzvērtīgu pienākumu veikšanā – tiks uzskatīta kā priekšrocība;
  • Pieredze darbā ar telefona centrālēm (Meridian, Nortell) – tiks uzskatīta kā priekšrocība;
  • Labas latviešu un krievu valodas zināšanas sadarbībai ar kolēģiem un sadarbības partneriem;
  • Analītiska domāšana, precizitāte un augsta atbildības sajūta;
  • Komunikabla personība ar pozitīvu attieksmi pret darbu;
  • Spēja pastāvīgi risināt jautājumus, organizēt darbu un plānot savu laiku;
  • Spēja lasīt un izprast darba uzdevumu izpildei nepieciešamos tehniskos rasējumus un shēmas, korekti interpretēt tehnisko dokumentāciju un izmantot iegūto informāciju darba procesā;
  • Spēja noteikt darba uzdevumu izpildei nepieciešamās darbības prioritārajā secībā, izveidot ierīkojamā telekomunikāciju tīkla tehnisko specifikāciju, pamatoti noteikt un ievērot darba uzdevumu izpildes termiņus;
  • Spēja izmantot atbilstošas tehnoloģijas, izvēlēties un lietot atbilstošus mehāniskos un elektriskos instrumentus, mērinstrumentus, tīkla iekārtas un materiālus;
  • Spēja iepazīstināt ar izstrādāto telekomunikāciju piekļuves tīkla risinājumu, pamatot, saskaņot un veikt nepieciešamās korekcijas;
  • Spēja iepazīstināt telekomunikāciju tīkla lietotājus ar telekomunikāciju pakalpojumiem, telekomunikāciju tīkla gala iekārtu izvietojumu, diagnostikas metodēm un drošu lietošanu.

Mēs piedāvājam:

• pilnas slodzes darba laiku;
  • interesantu un atbildīgu darbu stabilā uzņēmumā;
  • daudzveidīgu pieredzi;
  • labus darba apstākļus;
  • draudzīgus, atsaucīgus un zinošus kolēģus;
  • apmācības;
  • sociālas garantijas;
  • atalgojumu (bruto) no 675 EUR līdz 850 EUR atkarībā no Jūsu pieredzes un zināšanām.

CV un pieteikuma vēstules lūdzam līdz 2020.gada 17.aprīlim sūtīt uz e-pasta adresi: personala_dala@siadrs.lv ar norādi “Pieteikums vakancei” vai nosūtot pa pastu vai iesniedzot personīgi SIA “Daugavpils reģionālā slimnīca”, Vasarnīcu ielā 20, Daugavpilī, Personāla daļā.

Pateicāmies par atsaucību un lūdzam ievērot, ka sazināsimies ar tiem kandidātiem, kuri tiks izvirzīti nākamajai atlases kārtai.

CV un pieteikuma vēstulē lūgums norādīt kontaktinformāciju saziņai (telefons, e-pasts), informāciju par iegūto izglītību un kvalifikāciju, kā arī darba pieredzi, neiekļaujot sensitīva rakstura datus.

Informējam, ka iesniegtus personas datus apstrādāsim ar mērķi izvērtēt Jūsu piemērotību norādītajām amatam. Kandidātu iesniegti CV un motivācijas vēstules, kuri netika izvēlēti turpmākai sadarbībai, tiks iznīcinātas pēc atbilstošā kandidāta izvēles.