SIA “Daugavpils reģionālā slimnīca” aicina pievienoties savai komandai santehniķi/metālmateriālu metinātāju

SIA “Daugavpils reģionālā slimnīca”, reģistrācijas Nr. 41503029600, Vasarnīcu ielā 20, Daugavpilī, LV-5417 aicina pievienoties savai komandai santehniķi/metālmateriālu metinātāju (profesiju klasifikatora kods 712601/721212), kurš nodrošinās regulāru un pareizu darbību ūdensapgādes, kanalizācijas un iekšējām siltumapgādes tīklu sistēmām Slimnīcā un tās struktūrvienībās.

Prasības:

• profesionāli vidējā izglītība (santehniķa vai siltumtehniķa specialitātē);
  • valsts valodas prasme – A līmeņa 2.pakāpe;
  • priekšrocība pretendentam ar darba pieredzi .

Mēs piedāvājam:

• pilnas slodzes darba laiku;
  • sociālas garantijas;
  • atalgojumu (bruto) no 435 EUR līdz 515 EUR.

CV ar norādi uz vakanci lūdzam līdz 2020.gada 18. decembrim sūtīt uz e-pasta adresi: personala_dala@siadrs.lv ar norādi “Pieteikums vakancei” vai nosūtot pa pastu. Pateicāmies par atsaucību un lūdzam ievērot, ka sazināsimies ar tiem kandidātiem, kuri tiks izvirzīti nākamajai atlases kārtai.

CV lūgums norādīt kontaktinformāciju saziņai (telefons, e-pasts), informāciju par iegūto izglītību un kvalifikāciju, kā arī darba pieredzi, neiekļaujot sensitīva rakstura datus.

Informējam, ka iesniegtus personas datus apstrādāsim ar mērķi izvērtēt Jūsu piemērotību norādītajām amatam. Kandidātu iesniegtie CV, kuri netika izvēlēti turpmākai sadarbībai, tiks iznīcināti pēc atbilstošā kandidāta izvēles.