SIA “Daugavpils reģionālā slimnīca” aicina pievienoties savai komandai konsultantu iepirkumu speciālistu

SIA “Daugavpils reģionālā slimnīca”, reģistrācijas Nr. 41503029600, Vasarnīcu ielā 20, Daugavpilī, LV-5417 aicina pievienoties savai komandai konsultantu iepirkumu speciālistu uz nenoteiktu laiku (profesijas klasifikatora kods 2412 04).

Prasības pretendentiem/-ēm:

• augstākā izglītība ekonomikā, tiesību vai vadības zinātnēs;
  • publisko iepirkumu likuma un ar to saistīto normatīvo aktu pārzināšana;
  • praktiskā pieredze darbā ar publiskajiem iepirkumiem un publisko iepirkumu procedūru dokumentācijas sagatavošanā tiks uzskatīta par priekšrocību;
  • prasme apkopot un analizēt liela apjoma informāciju;
  • precizitāte un labas komunikācijas spējas;
  • valsts valodas prasme-augstākā līmeņa 1.pakāpe (C1);
  • teicamas iemaņas darbā ar datoru .

Galvenie amata pienākumi:

• nodrošināt publisko iepirkumu organizēšanu un uzraudzību;
  • izstrādāt un izvērtēt projektu iepirkumu dokumentāciju- nolikumus, tehniskās specifikācijas;
  • uzturēt ar publiskajiem iepirkumiem saistītos reģistrus,
  • piedalīties publisko iepirkumu komisijas darbā un veikt publisko iepirkumu procedūru rezultātā saņemto piedāvājumu izvērtēšanu.

Mēs piedāvājam:

• pilnas slodzes darba laiku;
  • sociālas garantijas;
  • atalgojumu (bruto) no 1265 EUR līdz 1500 EUR.

CV ar norādi uz vakanci lūdzam līdz 2021.gada 27.jūlijam sūtīt uz e-pasta adresi: personala_dala@siadrs.lv ar norādi “Pieteikums vakancei” vai nosūtot pa pastu. Pateicāmies par atsaucību un lūdzam ievērot, ka sazināsimies ar tiem kandidātiem, kuri tiks izvirzīti nākamajai atlases kārtai.

CV lūgums norādīt kontaktinformāciju saziņai (telefons, e-pasts), informāciju par iegūto izglītību un kvalifikāciju, kā arī darba pieredzi, neiekļaujot sensitīva rakstura datus.

Informējam, ka iesniegtus personas datus apstrādāsim ar mērķi izvērtēt Jūsu piemērotību norādītajām amatam. Kandidātu iesniegtie CV, kuri netika izvēlēti turpmākai sadarbībai, tiks iznīcināti pēc atbilstošā kandidāta izvēles.