RSU ABSOLVENTU ASOCIĀCIJAS BALVU SAŅĒMA DRS VALDES LOCELIS REINIS JOKSTS

DRS valdes loceklis Reinis Joksts (Bez SIA “Daugavpils reģionālā slimnīca” administrācijas atļaujas fotogrāfijas pārpublicēšana nav atļauta)

Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) Akadēmiskā balle tiek rīkota kopš 2002. gada un ir kā godam nopelnīts noslēguma pasākums visa studiju gada garumā veiktajam garīgajam un praktiskajam darbam, kas iekļauts balles devīzē Ad honorem artes, scientia, veritas – Par godu mākslai, zinātnei, patiesībai.

Akadēmiskajā ballē piedalās RSU studenti, darbinieki un īpaši aicinātie viesi, kas svinīgajā pasākumā atzīmē augstskolas sasniegumus.

Līdz 2018. gadam RSU Gada balva visbiežāk tika pasniegta divas reizes gadā – Akadēmiskajā sanāksmē (rudenī) un Akadēmiskajā ballē (pavasarī), bet kopš 2019. gada balva tiek pasniegta reizi gadā RSU Akadēmiskajā ballē. Gada balva tiek pasniegta izcilākajiem studentiem, darbiniekiem un struktūrvienībām, kā arī balva par mūža ieguldījumu.

Šogad pirmo reizi tika pasniegta arī RSU Absolventu asociācijas balva, kas izveidota, lai izteiktu atzinību izciliem RSU absolventiem, kuri aktīvi atbalsta savu Alma mater pēc augstskolas absolvēšanas. Šo balvu saņēma Reinis Joksts-Daugavpils reģionālās slimnīcas valdes loceklis. Viņš aktīvi darbojas RSU izaugsmes veicināšanā, veidojot Daugavpils reģionālo slimnīcu kā Latvijā pirmo klīnisko studiju bāzi (teaching hospital). Rīgas Medicīnas institūtu viņš absolvēja 1982. gadā.

Apsveicam!