PALĪDZĒSIM MAZAJAI GABRIELAI SĀKT RUNĀT!

Biedrībā „Autisma atbalsta punkts Rēzeknē” pēc palīdzības vērsās ģimene no Daugavpils, līdz ar ko mēs ļoti lūdzam visiem, kuriem ir iespēja palīdzēt šai ģimenei.

„Gabrielai ir nu jau 8 gadi, ir sākusi iet skolā pirmajā klasītē. Gabija ir smaidīga un ļoti aktīva meitene, neskatoties uz to, ka ir uzstādīta diagnoze bērnības autisms un valodas aizture, Gabriela vēl arvien nerunā, tikai savā valodā ir visādas skaņas,visu, ko vēlas, parāda ar roku vai paņem mammas roku un rāda ko vēlas.

Mēs mēginājām Svētās Sofijas centrā Rīgā veikt gan mikropolarizāciju, gan BAK (bioakustisko korekciju), diemžēl bez jūtamiem rezultātiem, Tepat Daugavpilī arī veicām BAK (bioakustisko korekciju), un nekādu uzlabojumu. Centrā”Poga” vispār atteicās mums veikt procedūras, jo meitene esot pārāk aktīva.Esam apmeklējuši tris reizes delfīnterapiju Minskā, bet uzlabojumi ir minimāli, palikusi nedaudz mierīgāka. Tagad apmeklējam reitterapiju,un zirgi Gabijai ļoti patīk.

2019.gada decembra sākumā, pēc biedrības “Autisma atbalsta punkts Rēzeknē” uzaicinājuma, apmeklējām uz Rēzekni atbraukušos Krievijas klīnikas “PrognozMed” vadošos speciālistus (neirologs, psihologs), kuri ieteica aizbraukt uz šo klīniku un iziet tur 2 (divu) nedēļu ilgu rehabilitācijas kursu, kas varētu dod to nepieciešamo sākotnējo impulsu runas attīstībā. Mūs iedrošina arī daudzās pozitīvās atsauksmes par šo klīniku, un tas, ka ir reāli palīdzēts tādiem bērniem!

Tā kā es daru visu iespējamo savas meitas labā, cenšos izmantot visas iespējas gan Latvijā (Sofijas centra, Pogas, BKUS speciālistu apmekilējumi), kā arī ārpus Latvijas, kaut arī nav iegūts vērā ņemams rezultāts, viss tas maksā naudu, līdz ar ko uz doto brīdi ģimenei nav pietiekošu līdzekļu, lai aizbrauktu uz Pēterburgu un tur 2 nedēļas dzīvotu un izietu klīnikā rehabilitācijas kursu, tāpēc tiek lūgta līdzcilvēku palīdzība. Pavisam nepieciešams: EUR 2400,00


Ziedojumu var veikt pārskaitījuma veidā uz biedrības bankas kontu ar norādi “ziedojums Gabrielai Stupelei”:

Nosaukums: Biedrība “Autisma atbalsta punkts Rēzeknē”

Vienotais reģistrācijas Nr. 40008190588

Juridiskā adrese Kr.Valdemāra iela 4-70, Rēzekne, LV-4601

Bankas rekvizīti:

Bankas nosaukums AS SWEDBANK

Bankas SWIFT kods HABALV22

Projektam paredzētā IBAN konta numurs LV09HABA0551034689577

 


Back to top