Neatliekamā palīdzība

Daugavpils reģionālās slimnīcas Uzņemšanas nodaļa ir lielākais neatliekamās palīdzības sniedzējs Latgalē.

E-pieraksts

Neatliekamā palīdzība

Daugavpils reģionālās slimnīcas Uzņemšanas nodaļa ir lielākais neatliekamās palīdzības sniedzējs Latgalē. Ik dienu Uzņemšanas nodaļā pēc palīdzības vēršas aptuveni 100 pacientu.

Uzņemšanas nodaļas vadītāja ir interniste Inga Morozova. Daugavpils reģionālās slimnīcas Uzņemšanas nodaļā neatliekamo palīdzību visu diennakti sniedz internists, ķirurgs, traumatologs, ortopēds, pediatrs, ginekologs, dzemdību speciālists, neonatologs, neirologs, anesteziologs, reanimatologs, narkologs un infektologs.

Izvērtējot indikācijas, Uzņemšanas nodaļā notiek pacientu grupēšana pēc prioritātes un priekšroka ir tiem, kuru stāvoklis prasa akūtu iejaukšanos. Tie pacienti, kuriem nepieciešama ilgāka novērošana, bet nav viennozīmīga pamata viņu tūlītējai stacionēšanai, uz vairākām stundām medicīnas personāla uzraudzībā tiek izvietoti t.s. observācijas palātās.

Adrese: Vasarnīcu iela 20, Daugavpils

Uzņemšana: 654 05 252

Traumpunkts: 65405272

Kur var saņemt medicīnisko palīdzību?

  • Vienkāršāku saslimšanu vai traumu gadījumos aicinām sazināties ar savu ģimenes ārstu vai pēc viņa darba laika zvanīt uz Ģimenes ārstu konsultatīvo tālruni 66016001 (tas strādā darba dienās no 17.00 līdz 8.00, bet brīvdienās un svētku dienās – visu diennakti).
  • Tāpat ir iespēja vērsties pie dežūrārsta, steidzamās medicīniskās palīdzības punktā vai slimnīcas uzņemšanas nodaļā.

Kas jāņem vērā?

  • Pirms došanās uz uzņemšanas nodaļu ieteicams ar to sazināties, lai precizētu palīdzības saņemšanas iespējas.
  • Slimnīcu uzņemšanas nodaļās netiek sniegta valsts apmaksāta medicīniskā palīdzība gadījumos, kas nav neatliekami un kuros nepieciešama plānveida pakalpojuma saņemšana!
  • Atkarībā no slimības un pacienta stāvokļa, pacients var tikt nosūtīts tālākai ambulatorai diagnostikai un ārstēšanai ģimenes ārsta vadībā vai ievietots stacionārā.

Back to top