Mobilā mamogrāfa izbraukumi augustā

SIA “Daugavpils reģionālā slimnīca” valsts apmaksātas programmas ietvaros veic mobilā mamogrāfa izmeklējumus. Mamogrāfija ir krūts audu rentgenoloģiska izmeklēšana ar zemas intensitātes rentgenstarojumu. Šī uzskatāma par vienu no efektīvākajām metodēm, lai savlaicīgi atklātu krūts vēzi.

Mobilais digitālais mamogrāfs ir īpaši aprīkots autobuss, kura pieejamība izbraukumos pa Latviju atvieglo iedzīvotājiem iespēju saņemt augstvērtīgu mamogrāfijas izmeklējumu dzīvesvietas tuvumā.

Valsts krūšu dziedzeru audzēja skrīninga ietvaros sievietēm ar speciālām Nacionālā veselības dienesta uzaicinājuma vēstulēm izmeklējumu veic BEZ MAKSAS, savukārt personām, kas atbilstoši normatīvajiem dokumentiem nav atbrīvotas no pacientu iemaksām, par diagnostisko izmeklējumu veikšanu ar ārsta nosūtījumu, jāmaksā pacienta iemaksa – EUR 3.00.

Uzziņas un pierakstīšanās pa tālruni 26458044 (Janīna Ņikitina), e-pasts – j.nikitina@siadrs.lv.

PAKALPOJUMU SNIEGŠANAS LAIKĀ TIKS IEVĒROTI VISI HIGIĒNISKIE UN PRETEPIDĒMISKIE AIZSARDZĪBAS PASĀKUMI, KA ARĪ PACIENTIEM TIKS IZSNIEGTI INDIVIDUĀLAS AIZSARDZĪBAS LĪDZEKĻI.

ATRODOTIES GAIDĪŠANAS RINDĀ UZ IZMEKLĒJUMIEM, LŪDZAM IEVĒROT DISTANCI!

MOBILĀ MAMOGRĀFA IZBRAUKUMI AUGUSTĀ

N.P.K Administratīvā teritorija Datums Pieņemšanas laiks Adrese Vieta