Laboratorija

Laboratorija ir novērtēta atbilstoši LVS EN ISO 15189:2013 „Medicīnas laboratorijas Kvalitātes un kompetences prasības” standarta prasībām

E-pieraksts

Par Laboratoriju

Daugavpils reģionālās slimnīcas Laboratorija ir vienīgā Latgales reģiona laboratorija, kurai akreditētas 4 struktūrvienības – klīniski diagnostiskā, imūnhematoloģiskā, mikrobioloģijas un histoloģijas daļa.

Laboratorija ir novērtēta atbilstoši LVS EN ISO 15189:2013 „Medicīnas laboratorijas Kvalitātes un kompetences prasības” standarta prasībām, kas pierāda Laboratorijas kompetenci no cilvēka iegūta materiāla imūnhematoloģisku, hematoloģisku, klīniski ķīmisku, citoloģisku un histopatoloģisku izmeklējumu veikšanai

Laboratorijā strādā vairāk kā 50 sertificētu darbinieku. Katru darba dienu Laboratorija apkalpo 500-600 pacientu, savukārt brīvdienās – aptuveni 100 pacientu dienā. Pateicoties Laboratorijas mūsdienīgajam aprīkojumam un augsti kvalificētajam personālam Laboratorijas kapacitāte nepieciešamības gadījumā ļauj apkalpot arī lielāku pacientu skaitu.

Darbs lielākajā laboratorijas struktūrvienībā, Klīniski diagnostiskajā daļā, norit 24 stundas diennaktī, tādējādi nodrošinot stacionāru un ambulatoro ārstu neatliekamās vajadzības.


Back to top