ERAF projekta “Sabiedrības ar ierobežotu atbildību “Daugavpils reģionālā slimnīca” kvalitatīvu veselības aprūpes pakalpojumu pieejamības uzlabošana un infrastruktūras attīstība” ziņas 15.05.2019

Š.g. 10.maijā SIA “Daugavpils reģionālajā slimnīcā” tika atklāta Angiogrāfijas un sirds kateterizācijas laboratorija, kas tika atjaunota ERAF projekta “Sabiedrības ar ierobežotu atbildību “Daugavpils reģionālā slimnīca” kvalitatīvu veselības aprūpes pakalpojumu pieejamības uzlabošana un infrastruktūras attīstība” (Līgums Nr.9.3.2.0/17/I/010) ietvaros. Pateicoties Eiropas Reģionālā attīstības fonda finansējumam angiogrāfijas nodaļa tika nodrošināta ar jaunu un mūsdienīgu angiogrāfijas ierīci. Tā iegāde paver jaunas iespējas invazīvajā kardioķirurģijā, padarot izmeklējumu procesu ātrāku un efektīvāku.

Atklāšanā piedalījās SIA “Daugavpils reģionālā slimnīca” vadība un personāls, slimnīcas akcionāri – Daugavpils pilsētas domes, Daugavpils novada domes un Ilūkstes novada domes vadības pārstāvji, Centrālās finanšu un līgumu aģentūras pārstāvji, Latgales reģiona medicīnas nozares darbinieki. Ar savu klātbūtni pasākumu pagodināja Latvijas Republikas Veselības ministre Ilze Viņķele.

Projekta kopējās izmaksas sastāda 7 670 720,00 EUR, t.sk. PVN, no tiem:
Eiropas Reģionālās attīstības fonda finansējums – 6 520 112,00 EUR jeb 85%;
Valsts budžeta finansējums – 690 364,80 EUR jeb 9%;
Privātais līdzfinansējums – 460 243,20 EUR jeb 6%.

Informāciju sagatavoja:
Svetlana Krapivina, SIA “Daugavpils reģionālā slimnīca” projekta vadītāja