DRS traumatologs A. Elksniņš – Finogejevs saņēma balvu “Gada ārsts speciālists 2020”

Balvu “Gada ārsts speciālists 2020” saņēma Daugavpils reģionālās slimnīcas dežūrtraumatologs un Orto klīnikas traumatologs – ortopēds Andrejs Elksniņš – Finogejevs.

Kolēģi un pacienti īpaši izceļ ārsta mērķtiecību, jo viņš allaž “iet uz rezultātu” par visiem 110 procentiem un neatsakās pat no ļoti sarežģītiem gadījumiem. Viņam esot ne vien gudra galva, bet arī laba sirds.

Daugavpils reģionālajā slimnīcā Andrejs Elksniņš – Finogejevs nepārtraukti strādā kopš 2010. gada, par traumatologu kopš 2018. gada.

No visas sirds apsveicam mūsu kolēģi ap pelnīto balvu!

Latvijas veselības nozares nozīmīgākai pasākums “Gada balva medicīnā” norisinājās jau 11. reizi. Ikviens varēja godināt veselības nozares profesionāļus un piedalīties balsojumā par Latvijas labākajiem mediķiem un medicīnas iestādēm no 2021. gada 25. janvāra līdz 1. martam.