Daugavpils reģionālās slimnīcas vadītājs aicina rezidentus nekavēties ar pieteikumu iesniegšanu

DRS vadītājs Grigorijs Semjonovs vēršas pie topošajiem ārstiem ar aicinājumu nekavēties ar rezidentūras vietas izvēli. Tas saistīts ar to, ka šogad ir notikušas izmaiņas rezidentu uzņemšanas programmā, tāpēc nepieciešams pēc iespējas ātrāk izvērtēt pieprasījumu pēc konkrētām specialitātēm un attiecīgi sadalīt valsts un Veselības ministrijas finansētās piemaksas.

Aicinām visus interesentus pieteikties uz interviju ar DRS valdes locekli Grigoriju Semjonovu, zvanot pa tālruni: +371 65405282. Lūgums neatlikt pieteikšanos uz pēdējo brīdi pirms studiju gada uzsākšanas. Esiet visi mīļi gaidīti kuplajā Daugavpils reģionālās slimnīcas kolektīvā!