BEZMAKSAS AKNU IZMEKLĒJUMI HRONISKA C HEPATĪTA PACIENTIEM

Hroniski C hepatīta pacienti 19. un 31. janvārī tiek aicināti Daugavpils reģionālās slimnīcas Plaušu slimību un tuberkulozes centra (PSTC) pirmajā stāvā bez maksas veikt aknu blīvuma izmeklējumu.

Akcijas ietvaros infektoloģe Iveta Jukšinska ar Fibroscan iekārtas palīdzību C hepatīta pacientiem veiks aknu blīvuma mērījumus, izvērtēs aknu stāvokli un sniegs konsultāciju par tālāko taktiku.

Dodoties uz izmeklējumu, līdzi jāņem ģimenes ārsta nosūtījums vai cits diagnozi apstiprinošs dokuments, piemēram, izraksti no stacionāra (slimnīcas), ambulatorās daļas (poliklīnikas) vai laboratorijas izmeklējumu rezultāti ar apstiprinātu infekciju (anti- HCV + HCV Cor Ag – pozitīvs, vai anti-HCV + HCV RNS – poz.)

Elastogrāfiju iespējams veikt visiem hroniskiem C hepatīta pacientiem, izņemot pacientiem ar lieko svaru, grūtniecēm un pacientiem ar kardiostimulatoru.

Izmeklējumu grafiks

Datums

Laiks

19. janvāris

8:00-12:00

31.janvāris

16:00-20:00

 

Pārvietojoties pilsētas robežās, Plaušu slimību un tuberkulozes centrā var nokļūt ar Daugavpils pilsētas sabiedrisko transportu – autobusiem nr. 1, 2, 11, 12, 20A2, 22 un 23, braucot līdz pieturai “Čiekuru iela”.

Adrese: Plaušu slimību un tuberkulozes centrs, 18. novembra iela 311, Daugavpils.

Kontakti uzziņām: 65451121 (infektoloģe Iveta Jukšinska)

 


Back to top