❗️❗️❗️LŪDZ ATSAUKTIES VISU ASINSGRUPU DONORIEM❗️❗️❗️

Ir pienākusi vasara, atvaļinājumu laiks, ļoti daudzi iedzīvotāji devušies atpūsties..

Un tieši šajos vasaras mēnešos samazinās asins donoru aktivitāte un līdz ar to ir pieaudzis ārstniecības iestāžu pieprasījums pēc asins komponentiem.

Valsts asinsdonoru centrs (VADC) un Daugavpils reģionālā slimnīca ❗️❗️❗️LŪDZ ATSAUKTIES VISU ASINSGRUPU DONORIEM❗️❗️❗️

Par donoru var kļūt,ja:
Esi 18 – 65 gadus jauns
Sver ne mazāk par 50 kg
Dienā pirms asins nodošanas neesi lietojis alkoholu
Esi paēdis, izgulējies, atpūties, jūties labi
Esi vesels un pēdējā laikā neesi slimojis
Pirms tam esi lietojis veselīgu uzturu un daudz šķidruma
Neesi nodevis asinis vismaz 9 nedēļas, un 12 mēnešu periodā to jau neesi darījis 4 reizes (attiecas uz sievietēm) vai 6 reizes (attiecas uz vīriešiem, pie kam pēc 6. reizes vīriešiem jāievēro 3 mēnešu pārtraukums).
Donorus gaida pirmdienās,otrdienās, trešdienās un ceturtdienās Daugavpils reģionālās slimnīcas Asins sagatavošanas nodaļā no pulksten 08:00-10:00, Viestura ielā 5, Centrā poliklīnikā.

Lai nodotu asinis, līdzi jāņem personu apliecinošs dokuments (pase vai ID karte).
Pirms došanās nodot asinis, lūgums uzzvanīt un pieteikties pa tālruni : 65405323

Aicinām asins donorus sekot līdzi jaunākajai informācijai VADC mājaslapā www.donors.lv vai sazināties, zvanot: 65405323.